Biurka ze skandynawskim charakterem czyli jesienne propozycje na wyposażenie biura, gabinetu lub pokoju.

Skandynawskie biurka często goszczą we wnętrzach. Wynika to z faktu, że są one funkcjonalne i równocześnie cieszą oko. A przecież miejsce pracy, niezależnie ile czasu przy nim spędzamy, musi być praktyczne i wygodne!

Pierwsze dni września przynoszą nam skojarzenia. Głównie to czas rozpoczęcia się nowego roku szkolnego, zakupu materiałów papierniczych, wyposażenia naszych pociech w książki i tornistry! Jednak i my dorośli także z wrześniem kończymy często urlopy i wracamy na dłużej do pracy. Niektórzy z nas mają niekiedy za sobą również np. remont. Aura z pewnością sprzyja planowaniu zmian w naszych biurach lub mieszkaniach. Zobaczmy jakie skandynawskie biurka mogą sprawdzić się w biurowej atmosferze!

Kącik komputerowy czyli biurko drabinka

Dla osób, które mają małe, przytulne mieszkanie i czują potrzebę posiadania biurka istnieje ciekawa propozycja. Jest to biurko typu Bello z kolekcji Simple. Małe, funkcjonalne i zajmujące niezwykle mało przestrzeni.

Jest to biurko, które jest kwintesencją skandynawskiego designu. Jego prostota polega głównie na wykorzystaniu fragmentu przestrzeni przy ścianie. Nie wymaga montażu do ściany-jego konstrukcja pozwala na swobodne i bezpieczne oparcie. W razie, jeśli jednak “dmuchamy na zimne” i obawiamy się o nasze małe, niesforne pociechy istnieje także możliwość podwieszenia do ściany konstrukcji w dyskretny sposób. Na stalowej konstrukcji oparte są drewniane blaty-dwie podręczne półki oraz blat. Taki kącik biurowy sprawdza się do trzymania podręcznych i niezbędnych dla nas materiałów biurowych. Ale także znajdzie się na nim miejsce na różne rodzaje drobnych dekoracji!

Biurko Bello prezentujemy w dwóch kolorach: białym i czarnym. Jednak ponieważ każdy lubi wnętrza o różnym charakterze czy kolorystyce może zostać wyprodukowane w każdym dowolnym kolorze! Jest to możliwe dzięki skandynawskiemu podejściu do projektowania, które sprawia, że mebel jest uniwersalny równocześnie zachowując swój charakter. W ostatnim czasie bardzo modnym dodatkiem kolorystycznym jest np. kolor miedziany.

Skandynawskie biurko – propozycja do domowego gabinetu

Hygge to więcej niż przytulny pokój

Biurko uniwersalne-wygodne stanowisko pracy

Idea hygge jest bardzo

Biurko uniwersalne-wygodne stanowisko pracy

Idea hygge jest bardzo

Pin It on Pinterest