O SFD Furniture Design

to co jest dla nas najważniejsze

Dobry design

W naszej pracy dążymy do perfekcji. Dlatego ciągle szukamy nowych form, coraz lepszych rozwiązań i unikalnych materiałów. Z całą swoją kreatywnością i umiejętnościami nasi projektanci tworzą meble, które są funkcjonalne i mają niezwykły charakter.

Tradycyjne rzemiosło

Produkty marki SFD są robione ręcznie przez naszych wykwalifikowanych rzemieślników, którzy używają najwyższej jakości drewna. Wysoka precyzja i ciężka praca podkreślają naturalne piękno tego materiału.

Natura

Natura inspiruje nas do tworzenia naszych mebli i dodatków.  Głównym materiałem który stosujemy jest drewno, ponieważ posiada ono naturalne piękno, którego nie można znaleźć nigdzie indziej. Wszystko co robimy, robimy z ogromnym szacunkiem i zamiłowaniem do natury.

Państwa oczekiwania

Państwa potrzeby są dla nas najważniejsze. To one prowadzą nas drogą poszukiwań nowych, coraz lepszych mebli. Nasze produkty mają na celu zaspokojenie nawet najbardziej wymagających oczekiwań. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie i sugestie!

NATURALNE MEBLE W STYLU SKANDYNAWSKIM

Meble SFD Furniture Design, opierają się o szlachetność najbardziej naturalnych materiałów, do których podchodzimy z największym szacunkiem. Tworzymy meble z litego drewna w skandynawskim stylu, które nadają wnętrzom przytulności i uroku. Produkowane są w niewielkiej ilości, wykorzystując wyłącznie unikatowe partie materiałów. Wykonując naszą pracę dbamy o każdy detal, podkreślając naturalne cechy drewna i piękne jego niedoskonałości. W ten sposób odkrywamy niepowtarzalne wzory i rysunek drewna, a każdy mebel posiada swój szczególny charakter.

Jedz, rozmawiaj, śmiej się…

                                                                         przy stołach SFD