Styl skandynawski sprawia, że każde wnętrze nabiera indywidualnego charakteru. Króluje w nim prostota, którą można dopasować do własnego gustu. Duże znaczenie odgrywają w nim ręcznie robione, drewniane meble. Dlaczego to właśnie one są wybierane przez profesjonalnych dekoratorów wnętrz? Odpowiemy na to pytanie w dzisiejszym wpisie.

Ręcznie robione – jedyne w swoim rodzaju

Wszyscy ci, którzy cenią sobie indywidualność i chcą się wyróżnić, powinni zainwestować w meble ręcznie robione. Jak wiadomo, produkcja przemysłowa jest zazwyczaj związana z pracą komputerów i zaprogramowanych maszyn, przez co powstałe produkty są praktycznie identyczne. Efektem tego jest brak oryginalności panujący we współczesnych mieszkaniach. Większość osób zadowala się zakupem tanich, słabych jakościowo mebli, które zachowują swój estetyczny wygląd przez jeden sezon. Przeciwieństwem tego są meble ręcznie robione, wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna. Kupując je, płacisz za czas, inwencję twórczą i pracę konkretnej osoby. Wspierasz też polskich rzemieślników i przedsiębiorców, wybierając rodzimy produkt.

Pasja do skandynawskich mebli

Osoby, które zajmują się obróbką mebli drewnianych, wkładają w to całe swoje serce. Dzięki temu jakość każdego powstałego biurka czy krzesła wzrasta. Meble skandynawskie marki SFD powstały z pasji do funkcjonalnych rozwiązań i wzornictwa charakterystycznego dla północnej Europy. Realizujemy nasze projekty na indywidualne zamówienie klientów, dlatego każdy mebel posiada swoją własną historię. Inwestując w ręcznie robione produkty, można wprowadzić pewne modyfikacje i dopasować mebel do własnych potrzeb. Poczujesz się tak, jakbyś sam brał udział w projektowaniu swojego unikatowego stołu czy regału.

Bezkonkurencyjna trwałość

Skandynawskie meble wykonane ręcznie można rozpoznać na pierwszy rzut oka. Cechują je wysokiej jakości materiały – w naszym przypadku jest to wyjątkowy rodzaj drewna, a także sposób obróbki materiału. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych, wykwalifikowanych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem.