Fotorelacja z Międzynarodowych Targów Poznańskich. Meble Polska 2017

Międzynarodowe Targi Poznańskie MEBLE Polska to wydarzenie, które zdobyło sobie w ciągu ostatnich kilkunastu lat dużą renomę i prestiż, nie mogło nas więc na nim zabraknąć. Tegoroczne targi 2017 cieszyły się rekordową liczbą odwiedzających, z czego dużą część stanowili przedstawiciele hurtowni oraz salonów meblowych z całego świata. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z tego wyjątkowego wydarzenia.

Na początek stoisko pełne zieleni i geometrii, prezentujące ciekawe i oryginalne wykorzystanie elementów dekoracyjnych w pomieszczeniach. Nie zabrakło również stylowych i minimalistycznych wnętrz, gdzie w interesujący sposób użyto drewna w różnej formie, np. nieobrobione deski jako dekoracja ścian czy też funkcjonalne drewniane skrzynki jako wieszane półki. Wielu wystawców prezentowało również oryginalne elementy i formy oświetlenia pomieszczeń. Na kilku stoiskach można było zauważyć oświetlenie w industrialnym charakterze, w postaci zawieszonych na długich kablach żarówek. Niektórym tego rodzaju rozwiązaniom towarzyszyły również intrygujące żyrandole. Tradycyjnie już na Targach MEBLE Polska podziwiać można było wiele ciekawie zaprojektowanych wnętrz oraz ujmujących kompozycji mebli i dodatków dekoracyjnych. Na uwagę zasługiwały także wykorzystane w prezentowanych produktach wysokiej jakości materiały.

Targi Poznańskie były świetną okazją do zgłębienia nowych trendów i tendencji we współczesnym świecie mebli. Obecność wystawców z różnych regionów świata oraz kupców z blisko 60 krajów, stanowiła niepowtarzalną okazję do nawiązywania partnerskich kontaktów, rozmów biznesowych oraz służyła jako duża promocja dla branży meblarskiej.