Meble skandynawskie na targach Warsaw Home

Dziękujemy! Dni 21-23 października okazały się dla nas niezapomnianym doświadczeniem. Cieszymy się, że mogliśmy się z Państwem spotkać i porozmawiać, siedząc wygodnie przy naszych stołach i ławach oraz towarzyszącym aromacie i smaku kawy.

Bardzo dziękujemy organizatorowi za pomysł oraz zaangażowanie w przygotowania tego wyjątkowego wydarzenia jakim stały się targi Warsaw Home.

 

 

Na specjalne podziękowania zasługują wszyscy członkowie naszego zespołu – widoczni na fotografii oraz Ci, którzy pracowali poza jej kadrem. Ogromne brawa dla działu projektowego, technicznego oraz sprzedaży. Wszyscy dołożyli swoich starań, aby nasze meble skandynawskie zaprezentowały się Państwu jak najlepiej. Dziękujemy!

Chcieliśmy także wyrazić swoją szczególną wdzięczność wszystkim sympatykom marki SFD – Skandinavisk Möbeldesign za liczne przybycie i wspólnie mile spędzony czas.

 

Stoisko

Nasze stoisko prezentujące na targach meble skandynawskie znajdowało się przy głównym wejściu na halę F. Dysponowaliśmy powierzchnią odpowiadającą wielkości przytulnego, kameralnego mieszkania. Dlatego też zależało nam, aby panowała domowa, miła atmosfera. Mamy nadzieję, że udało się nam Państwa serdecznie ugościć.

Na stoisku można było zobaczyć produkty z naszych 3 kolekcji – Natur, Basic oraz najnowszej – Simple. Na podium, w centralnej części, prezentowała się nasza „gwiazda”- ława Virkerå. Kolejny fragment stoiska przedstawiał atmosferę salonu. Na komfort miejsca wpłynęły wygodna kanapa oraz komplet mebli Trähus ławą kawową i taboretami. Charakter i styl wnętrza jadalni można było doświadczyć zasiadając przy stołach Fint oraz Basic Tre. Ta część stoiska okazała się świetnym miejscem do wspólnych rozmów i dyskusji. Przytulną i wyjątkową atmosferę zapewniały świeżo parzona kawa oraz degustacja pysznego szwedzkiego, czekoladowego ciasta Kladdkaka. Było miło i pysznie!

Po targach

Mimo że minęły już prawie 4 miesiące od naszego spotkania, nadal bardzo miło wspominamy te trzy październikowe dni. Udało nam się wysłuchać Państwa opinie oraz otrzymać wartościowe sugestie i przemyślenia. Zależy nam, aby potrzeby klientów i sympatyków marki SFD – Skandinavisk Möbeldesign znajdowały wyraz w projektowanych przez nas produktach. Na naszych ławach kreślarskich już powstają nowe stoły, ławy i biurka!

Mamy nadzieję, że zaspokoiliśmy Państwa ciekawość, a żadne nurtujące pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Jeśli jednak pojawią się kolejne – jesteśmy do Państwa dyspozycji! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza na naszej stronie.

Think Simple. Think Natural.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z targów Warsaw Home okiem SFD!