Produkty SFD

Marka SFD to przede wszystkim stoły i ławy. To zapomniane drewno, które dzięki pomysłowi i obróbce otrzymuje nowe życie.

Niezmiernie nam miło, że nasze produkty takie jak stoły do jadalni – Basic TRE, Basic FYRA czy FEM cieszą się stale Państwa ogromnym zainteresowaniem. Zresztą nie mniejszą sympatią obdarzyliście Państwo stoliki kawowe Trähus, Robust czy Basic EN. Miło nam, że meble SFD towarzyszą Państwu na co dzień oraz w wyjątkowych chwilach.

Pasja tworzenia oraz Państwa satysfakcja są dla nas źródłem inspiracji. Zespół projektantów SFD przygotował coś wyjątkowego. Nasi twórcy przenoszą na meble Państwa potrzeby, swoje marzenia i pomysły. I tak powstała nowa Kolekcja SFD 2016.

Nadchodzi Nowe

Nadchodzi nowy rozdział w kolekcjach mebli SFD. Opisując w paru słowach będzie to prosta, naturalna, ubrana w oryginalną formę i rozwiązania kolekcja. Nowe produkty cechują się jak zawsze prostotą, ale i finezją. Detale będą cieszyły oko, a funkcjonalność – użytkownika. Premiera tuż tuż!

W drodze wyjątku możemy Państwu zdradzić rąbka tajemnicy. Kolekcja SFD 2016 to będą czary. Magia drewna, stali i designu z „najwyższej półki”.

Kolekcja 2016 stanie się wyznacznikiem piękna i klasy w salonach meblowych, targach wnętrzarskich oraz oczywiście Państwa domach. 

Zapraszamy! Dostępna już od 13.05.2016 roku!

To będzie prosty i naturalny design.

 

SFD Skandinavisk Möbeldesign

Think simple. Think natural.