Filozofia naszej pracy bazuje na profesjonalizmie i najwyższej jakości. Zasadą tą kierujemy się nie tylko podczas procesu projektowania i produkcji mebli, ale również w czasie realizacji zamówień. Zadowolenie klienta przynosi nam największą radość i ogromną satysfakcję, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby kontakt z zamawiającym był na jak najwyższym poziomie.

W trosce o komfort klienta podczas wyboru i zakupu produktów przygotowaliśmy przejrzysty interfejs strony oraz wygodny sklep online. Każdy z mebli jest dokładnie opisany i zaprezentowany. W razie potrzeby chętnie udzielamy dalszych szczegółowych informacji o produktach, ich parametrach technicznych oraz użytkowaniu. Oferujemy różne formy płatności (przelew, paypal, gotówka), a także zapewniamy transport i dostawę zamówionych mebli. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z największą uwagą i należytą troską.

Informujemy o każdej fazie realizacji zamówienia. Klient otrzymuje od nas powiadomienia o potwierdzeniu zamówienia, zarejestrowaniu płatności, a także o rozpoczęciu, postępie i zakończeniu prac związanych z produkcją mebla. Następnie omawiamy i ustalamy termin dostawy zamówienia tak, aby był jak najbardziej wygodny dla klienta. Na miejscu zapewniamy pomoc w montażu oraz idealnym ustawieniu zakupionych mebli. Przekazujemy także kartę produktu zawierającą szczegółowe informacje o jego konserwacji i pielęgnacji. W razie jakichkolwiek pytań pojawiających się podczas późniejszego użytkowania mebla, jesteśmy stale do Państwa dyspozycji, służąc niezbędnymi wyjaśnieniami i poradami.

Obsługa klienta to jeden z najważniejszych priorytetów działalności firmy SFD. Klient zadowolony z zakupionego produktu to dla nas niezwykła satysfakcja oraz potwierdzenie rzetelnej i skutecznej realizacji naszej meblarskiej pasji.