W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić kogoś, kto nie miał by dostępu do komputera. W zasadzie cały nasze życie już jakiś czas temu przeniosło się do wirtualnego świata. Każda sfera życia opiera się o komputery i smartphony. Po prostu – stały się narzędziem pracy i głównym sposobem naszej codziennej komunikacji.

Wygoda i komfort 

stolik-pod-laptopa-VEN-SFD-0011Niezależnie od miejsca, w którym przebywamy elektronika towarzyszy nam na każdym kroku. Wiele wykonywanych zajęć wymaga od nas wielogodzinnego siedzenia przed komputerem.

Natomiast po pracy w ramach odpoczynku już z własnego wyboru spędzamy dalej czas przed notebookiem. Gdy domowe zamieszanie już się uspokoi nastaje czas, gdy możemy zaparzyć sobie dobrą herbatę lub gorącą czekoladę, wpasować się w fotel, ułożyć się wygodnie na kanapie lub po prostu położyć się w łóżku i odetchnąć. W takiej sytuacji bardzo wygodny okazuje się stolik pod laptopa.

Zdrowie

praca-na-laptopie-001

Poza kwestiami komfortu korzystania z laptopa za pomocą drewnianej podkładki pod notebook niepodważalną rzeczą jest kwestia zdrowotna. Wysoka temperatura jaka powstaje w trakcie pracy komputera jest szczególnie niebezpieczna dla mężczyzn, zagrażając ich płodności. Stoliki pod laptopa chronią nas przed wysoką temperaturą, oparzeniami i nadmierną ilością pola elektromagnetycznego.

Stolik pod laptopa – VAN II i VEN II

stolik-pod-laptopa-VEN-II-SFD-2015

stolik pod laptopa VEN

SFD stworzyło odpowiedź na ogólne zapotrzebowanie na akcesorium jakim jest podkładka pod laptopa. Projektując stoliki pod laptopa z naturalnych materiałów zależało nam, aby były one funkcjonalne i gwarantowały komfort w ich użytkowaniu. Słuchając Państwa opinii i uwag przyjrzeliśmy się na nowo naszym produktom, czego efektem jest obecnie ulepszona wersja stolików pod laptopa VEN II oraz VAN II. Zmniejszona została ich waga, a także sposób składania stolika, dzięki czemu jest on wygodniejszy.

Stoliki VEN II i VAN II to naturalny dodatek do naszych notebooków. Stabilny, wykonany z płyty fornirowanej wykończonej okleiną dębową oraz elementów z drewna litego. Zabezpieczony wyłącznie naturalnym olejem oraz pomalowany antyalergiczną farbą w kolorze białym (VEN II). Prosty i miły dla oka design zaczerpnięty ze skandynawskiego stylu.

 stolik-pod-laptopa-VAN-SFD-0011stolik-pod-laptopa-VEN-SFD-0012

SFD życzy miłego dnia

Wszystkim życzymy miłego dnia. I mamy nadzieję, że piękna zimowa aura skłoni Państwa do odejścia na chwilę od komputerów i wyjścia na krótki spacer.

Serdecznie pozdrawia,

Zespół SFD

krajobraz-skandynawski-SFD-Szwecja-0011