SFD to niezmiennie stoły do jadalni i ławy do salonu. Nieprzeciętne, nietuzinkowe, zaprojektowane tak, aby połączyć funkcjonalność z estetyką.

SFD to meble wykonywane z sercem do sztuki rzemieślniczej i szacunkiem do natury. Korzystamy z materiałów, które przez innych zostały zapomniane. Odkrywamy je na nowo i dajemy im drugie życie.

Dlaczego stoły?

stol-do-kuchni-Basic-FEM-2015-09Bo w większości kultur stół stanowi serce domu. Nasze kuchnie i jadalnie otacza niezwykła aura, to miejsca, gdzie się integrujemy, gdzie od samego rana wrze dyskusja, dzieci biegają, rodzice w pośpiechu rozpoczynają dzień od porannej kawy oraz przeglądu prasy, można też zjeść lunch, obiad, kolację lub przenieść imprezę z salonu.. Są to po prostu nasze chwile w gronie znajomych lub rodziny. Niezależnie od pory dnia, dnia tygodnia, pory roku, naszego wieku stół jest niezbędnym i bardzo ważnym elementem naszego domu.

Dwa oblicza SFD.

nowoczesna_lawa_do_salonu_SFDPierwsza odsłona SFD to Kolekcja Natur. To dziki, prawie nietknięty fragment natury wprowadzany do wnętrz. To
stoły do jadalni i ławy do salonu z litego drewna. To indywidualne podejście do designu, to nadawanie nowego znaczenia „kawałkom” zapomnianego drewna. To meble z duszą… ułamek natury, myśli projektanta oraz serca rzemieślnika.
stol_do_jadalni_FEM_SFDKolekcja Basic. Meble, w których funkcjonalność jest tak samo ważna jak walory estetyczne. To prosta forma i ponadczasowy styl. To meble inspirowane naturą oraz aktualnie panującymi trendami. A dzięki ręcznej obróbce każdy mebel pozostaje niepowtarzalny.

Stoły do jadalni Basic.

Stół-do-jadalni-Basic-Tre-SFD.2015Stół Basic TRE, FYRA i FEM to nowoczesne stoły do jadalni o uniwersalnym charakterze, nowoczesnej, prostej formie oraz z użyciem naturalnych materiałów. Blaty stołów Basic zostają zabezpieczone przez nas warstwą naturalnego, żywicznego oleju zachowując tym samym indywidualne cechy drewna. Lekka i ażurowa rama stołu w połączeniu z pięknym, wykonanym z naturalnego drewna blatem tworzy niepowtarzalny efekt dając tym samym poczucie lekkości i stylu doskonale wpisując się w wiele rodzajów wnętrz.stół_konferencyjny_SFD_2015
O uniwersalnym charakterze stołów SFD świadczy fakt jak pięknie prezentują się i funkcjonują także w przestrzeni biurowej. Ich uniwersalna forma i design sprawiają, że natychmiast ulega zmianie ich wizerunek – z domowego rodzinnego stołu w stół konferencyjny.

Stoliki kawowe, ławy do salonu SFD.

ława do salonu SFD - Basic Två.2015

A do kompletu – stoliki kawowe Basic EN oraz TVÅ. Zachowujące ten sam charakter co pozostałe produkty z kolekcji Basic. Funkcjonalne, delikatne i wygodne – idealne do picia wspólnej kawy w salonie lub sekretariacie.

Zamawiając i kupując produkty naszej marki znajdziecie Państwo meble produkowane w standardowych wymiarach, jak również wykonywane na zamówienie. Wystarczy się z nami skontaktować, a my zadbamy o to by w Państwa wnętrzu znalazł się stół zgodny z Państwa oczekiwaniami.